ShenZhen JWY Electronic Co.,Ltd
Shenzhen CNJWY Electronics Co, Ltd

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Haberler

Küresel Chip-OEM üretimi bu yıl 70 milyar dolar değerinde olacak

Çin ShenZhen JWY Electronic Co.,Ltd Sertifikalar
Çin ShenZhen JWY Electronic Co.,Ltd Sertifikalar
Ürünleri iyi fiyatlarla güzel.Ve ayrıca tedarik yetenekleri, kurşun-zaman çok etkileyici hale getirmek için inanılmaz.

—— Mr.Formosa

Yüksek kalite ve inanılmaz fiyatlara sahip çeşitli ürünler ve ayrıca tüm eylemlere hızlı yanıt vermek, yaptıkları hizmetlerdir:) Devam et çocuklar!

—— Mr.Rajiv

Özel olarak özelleştirilmiş hizmet, onlardan satın almamı sağlayan şeydir. Teşekkürler çocuklar, gelecek için daha fazla iş yapacağız.

—— Mr.Michael

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Küresel Chip-OEM üretimi bu yıl 70 milyar dolar değerinde olacak
hakkında en son şirket haberleri Küresel Chip-OEM üretimi bu yıl 70 milyar dolar değerinde olacak

Son zamanlarda, yabancı basında çıkan haberlere göre, bu yılki coVID-19 salgını birçok işletmenin yıllık planlarını çeşitli derecelerde etkiledi ve bu da sevkiyatların azalmasına ve daha düşük gelirlere neden oldu. 5G, ev ofis ve veri merkezi endüstrileri ile yonga OEM'inin yüzde biri etkilenmedi ve önceki yıllara kıyasla yonga OEM'in bu yılki performansı önemli ölçüde iyileştirildi.
Bir araştırma enstitüsünün yakın tarihli bir raporuna göre, küresel OEM yongalarının çıktı değeri 2020 yılına kadar yıllık% 17 artışla 70 milyar ABD dolarına ulaşacak ve toplam çıktının 2021'de yıllık% 6,8 artması bekleniyor. - yıllık veya 74,7 milyar dolara.


OEM yongalarının üretimi, bu yıl 5G pazarının hızlı gelişimi ve ev tabanlı ofis, veri merkezi, bulut bilişim ve diğer işletmelerin hızlı tanıtımı nedeniyle arttı.


IC Insights tarafından hazırlanan bir rapor da bu değerlendirmeyi destekleyerek, 5G akıllı telefon uygulama işlemcileri ve diğer telekomünikasyon ekipmanlarına yönelik artan talep sayesinde, saf gofret dökümhanesi pazarının büyüklüğünün bu yıl bir önceki yıla göre yüzde 19 büyüyerek, 2014'ten bu yana en yüksek seviye yüzde 18.


Bunlar arasında TSMC, UMC, SMIC ve diğerleri.


Hızlı büyüme, temel olarak 5G akıllı telefon gönderilerinin hızlı büyümesinden kaynaklandı.IC Insights, 5G cep telefonu sevkiyatlarının 2020'de 200 milyon adede ulaşacağını tahmin etti ve bu, 2019'a göre on kat arttı. 5G pazarının gücü de üretim endüstrisini yeni bir zirveye taşıyor.
Yılın ikinci yarısında pazara gelince, bazı ilgili kurumlar çip talebinin güçlenmeye devam edeceğini ve yarı iletken tedarik zincirinin de bu parçanın envanterini kendileri için arttırmak ve Yılın ikinci yarısında OEM yongasının üretim kapasitesinin sıkılaşması ürün teslimatının gecikmesine neden oldu.

 

Umarız pin başlığı, dişi başlık, kutu başlığı, ejektör başlığı, FFC, FPC, USB ve RJ serisi ve Terminal bloğu konektörleri gibi ilgili bileşenlere daha fazla talep olacaktır.

Pub Zaman : 2020-10-08 08:24:46 >> haber listesi
İletişim bilgileri
ShenZhen JWY Electronic Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Steven Luo

Tel: 8618688756107

Faks: 86-755-29161263

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)